Web Tasarım

Sizlerden aldığımız briefler doğrultusunda sektörünüze göre temiz bir kodlamaya sahip son güncellemelere uygun responsive, şık ve kullanıcı deneyimine uygun tasarımlar oluşturuyoruz. Proje süresi boyunca da belirli aşamalardan geçerek sizlerin de onayını alıyoruz.
Neler Yapıyoruz?


Kurumsal Siteler

Kurumsal site tasarımlarıyla bilinirlik, itibar ve güvenirliliğinizin dijital ortamda kullanıcılara sizi anlatan, özgün tasarıma sahip sitedir.Bireysel Siteler

Kişisel web sitelerini; tanıtım, iş arama, markalaşma yolunca ilerleme veya iletişim açısından kullanmak sebebiyle oluşturabilirsiniz.E-ticaret Siteleri

Güvenilir bir şekilde satışlarınızı gerçekleştirebilmek adına son güncellemelere uygun kullanıcı odaklı e-ticaret siteleri.Tasarım Aşamaları


Projelendirme Aşaması

Alınan brieflere göre analizler yapılır ve hedefler oluşturulur. Faaliyet gösterdiğiniz sektör incelenir ve daha verimli olabilmek adına ürün ve hizmete ait bilgiler projelendirilir.

1

Tasarım Süreci

En önemli hususlardan biri tasarım sürecidir. Sitenin rengi, logo, banner ve sitede kullanılacak görseller seçilir. Bu süreçte müşteriyle birebir iletişim halinde olunur.

2

Test Aşaması

Süreçler tamamlandıktan itibaren belirli testler gerçekleştiriyoruz. Güvenlik, hız test, kalite standartlarına uygunluk gibi. Bu kısım en önemli aşamalardan bir tanesidir.

4

Yayınlanma Süreci

Tüm süreçler tamamlandıktan itibaren müşterinin de onayını aldıktan sonra siteyi yayına alırız. Bu süre zarfında da talep edildiği takdirde SEO, Adwords, Sosyal Medya çalışmalarını yürütüyoruz.

5

Bizi Neden Seçmelisiniz?  • Mobil uyumlu ( Responsive ) tasarım
  • İsteğe göre özel tasarım
  • Temiz bir kodlama
  • Özel entegrasyonlar
  • Güvenli altyapı
  • SEO uyumlu altyapı
  • Hızlı destek
7/24 Online Destek Hizmeti


Telefonla Hizmet

Teknik sorunlarla ilgili bizlere her zaman telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Mail Destek Hizmeti

Teknik sorunlarla ilgili bizlere her zaman mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz tarafından sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır.